Par mums

Good un kvalitatīvus produktus, kas ar rūpību un mīlestību.

Atlantika Surimi Seafood ir 50% Latvijas kapitālam piederošs uzņēmums. Ar galveno biroju un ražotni atrodas Muceniekos, Ropažu novadā, Latvijā. Uzņēmums ražošanā izmanto jāpāņu surimi līnijas un tehnoloģiju pielāgotu eiropas prasībām. Galvenie produkti :surimi un hummus ( turku zirņu vai pupiņu pasta ar sezamu un dažādām garšvielām:
-atdzesēti un saldēti zvejas produkti: surimi nūjiņas, surimi gaļa, surimi gabaliņi (surimi bites), surimi sushi nūjiņas, surimi lašu nūjiņas, surimi nūdeles.

-klasiskais hummus un dažādi hummusi papildināti ar garšvielām.

Kopš pašiem pirmsākumiem mūsu uzņēmums ir centies piedāvāt saviem klientiem augstas kvalitātes produktus, tāpēc piedāvā produktus, kas nesatur glutēnu un soju. Katru produkta recepti var pielāgot individuālām klienta vajadzībām un vēlmēm.

Sociālā atbildība un ilgtspēja ir raksturīga mūsu uzņēmuma pieejai mūsu darba veidam, rūpīgi ievērojot nozares labāko praksi un katru dienu uzlabojot centienus, lai parādītu rezultātus, kas pelna mūsu klientu un patērētāju uzticību. Mēs vēlamies, lai mūsu sadarbības partneri, kā arī patērētāji zinātu, cik apņēmīgi mēs tagad un arī nākotnē piedāvājam tirgū visaugstākās kvalitātes, ilgtspējīgus produktus. Darbs, lai nodrošinātu ilgtspējību, ir nepārtraukts.

Atlantika Surimi Seafood ir savs zīmols “Atlantika”, un uzņēmums ražo daudzas pazīstamas privātās preču zīmes. Uzņēmums 95% no produkcijas eksportē uz dažādām valstīm, piemēram, Igauniju, Lietuvu, Dāniju, Franciju, Somiju, Ukrainu, Poliju, Nīderlandi, Vāciju un Beļģiju, un, protams, pastāvīgi meklē jaunas sadarbības iespējas un tirgus, saviem produktiem. Jūs varat satikt mūsu profesionāļu komandu dažādās starptautiskās izstādēs visā pasaulē, skatieties Ziņu sadaļā.

Musu kvalitates sertifikati.

Mēs rūpējamies par augstas kvalitātes produktiem, tāpēc rūpīgi izvēlamies izejvielu piegādātājiem un pārbaudām atbilstību gala produkts ir augstas prasības. Par mūsu produktiem jūs atradīsiet kombināciju lielisku garšu un augstu kvalitāti.

Gratitude yummi.club